Pozrieme sa na to z perspektívy muža. Ženu sú pre mužov často nepochopiteľný svet, no na to aby ste na ňu zapôsobili nemusíte jej úplne rozumieť, to sa pravdepodobne aj tak nikdy nestane. Stačí, aby ste vedeli ako na to. Ako by mal muž zaujať ženu, aby mal istotu, že bude aj druhé rande?

Ako zapôsobiť na prvom rande? Osvedčené rady a tipy

Ako zapôsobiť na prvom rande? Osvedčené rady a tipy (Foto: pixabay.com)

Poriadne sa na to pripravte

Prvé rande vyžaduje poriadnu prípravu! Tak ako sa ženy pripravujú aj pol dňa vopred, tak by ste sa mali aj vy. Teda nemusí to byť pol dňa, no aspoň hodinku by ste si na to mali vyhradiť. Zvoľte pohodlné oblečenie a pekný parfém (pretože aj ten je na prvom rande dôležitý!). Nezabudnite prípadne aj na rýchlu sprchu. Čítajte, téme ako zbaliť (takmer) každú ženskú sa venoval aj nie jeden pánsky magazín.

Prekvapte ju

Ženy milujú prekvapenia (alebo aspoň väčšina z nich). Takže keď vymyslíte akúkoľvek maličkosť poteší sa tomu, a bude vás brať ako pozorného a vynaliezavého. Môžete jej doniesť kvety, niečo sladké alebo vymyslite nejaký špeciálny program, nemusí to byť len kino alebo večera.

Buďte gentleman

Otvárajte jej dvere, dajte jej dolu kabát, odsúvajte jej stoličky, keď jej bude zima dajte jej kabát. V tejto dobe sú galantní muži skôr rarita ako samozrejmosť, preto to ženy veľmi oceňujú. Za tieto maličkosti si u nej určite získate body navyše a nemusíte mať strach o druhé rande. Ukážte sa v najlepšom svetle. Nemusíte ani veľa míňať, využite napríklad Karl Lagerfeld výpredaj a nakúpte skvelé kúsky lacnejšie.

Dovoľte jej uvoľniť sa

Povedzte jej o tom aký ste, čo máte rád a čo sa vám páči. Nerobte celé to rande nejaké nastrojené a buďte sami sebou. Keď bude druhá strana vidieť, že ste sa jej otvorili, urobí to isté. A to je predsa najväčší úspech prvého rande!

Ako zapôsobiť na prvom rande? Osvedčené rady a tipy 5.00/5 Hlasov: 11