Tepláky sú bezkonkurenčne najkomfortnejšie pánske nohavice na trhu, aké si máte možnosť kúpiť. V poslednej dobe sa pravidlá v móde výrazne uvoľňujú a na výslnie sa dostáva najmä pohodlné oblečenie: biele tenisky, mikiny, tričká, no a samozrejme aj tepláky. Väčšina mužov ich má skutočne v obľube a najradšej by ich nosili naozaj všade, ak by to bolo možné. Kam si ich teda môžete obliecť bez strachu, že robíte poriadny spoločenský prešľap?

Na čo muži milujú tepláky?

Na čo muži milujú tepláky? (zdroj: komerčný článok)

Voľba číslo jeden do telocvične

Tepláky pôvodne vznikli ako odev určený na cvičenie. Takže ak máte namierené do fitnesscentra, plánujete si ísť zabehať alebo sa idete napríklad korčuľovať, smelo si môžete zo skrine vybrať športové tepláky alebo značkovú teplákovú súpravu. Keď cvičíte, potrebujete najmä pohodlné oblečenie, ktoré sa prispôsobí telu, nebude vám brániť v pohybe a je vyrobené z príjemného materiálu. Dôležitá je aj priedušnosť, aby ste sa zbytočne nepotili. 

Poznáte niečo lepšie na športové aktivity ako tepláky, prípadne teplákové kraťasy? Navyše, ak cvičíte v oblečení, ktoré vám pristane a cítite sa v ňom dobre, automaticky podávate lepší výkon. V súčasnosti nemáte problém si vybrať vhodný model teplákov na akúkoľvek fyzickú námahu, stačí sa len rozhodnúť pre najlepší materiál na zvolený šport. Atletická móda je naozaj pestrá.

Tepláky, gauč, pizza a seriály

Vždy, keď majú muži chuť si užiť domáce pohodlie a odreagovať sa na gauči pri dobrom filme, tepláky a obľúbené tričko sú presne to, po čom v rýchlosti siahnu. Leňošiť ale môžete aj so štýlom, takže tie rozťahané, neforemné tepláky už naozaj vyhoďte a poobzerajte sa po takých, v ktorých budete vyzerať fajn, i keď vás prekvapí nečakaná návšteva. Okrem toho, aj vaša partnerka si zaslúži trošku estetickejší pohľad na vás, všakže…

Tepláky na neformálne aktivity a stretnutia s priateľmi

Niektoré druhy teplákov sa dajú nosiť aj sofistikovanejšie ako len na povaľovanie, práce okolo domu a potenie v telocvični. Moderní muži, čo už objavili čaro jogger teplákov, nám určite dajú za pravdu, že joggery v správnej kombinácii so zvyškom oblečenia vedia spraviť divy. A nemusia sa báť si ich obliecť ani páni, ktorí už dávno nemajú dvadsať.

Tepláky si môžete obliecť aj keď idete napríklad do kina a nemusíte sa báť, že budete vyzerať zanedbane. Tajomstvo je v kvalite materiálu, správne zvolenej veľkosti a strihu teplákov. Potom si môžete pokojne aj na párty obliecť k joggerom sako a košeľu a trendy streetstylový outfit je na svete. Pozornosť venujte i kontrastom. Výborne vyzerá, ak je spodná a vrchná časť odevu v odlišných farbách: k béžovým joggerom si vezmite tmavomodrú rifľovú bundu, kockovanú košeľu a červený sveter. Alebo skúste monochromatický outfit od hlavy až po päty v čiernej.

Potrebujete nové tepláky? Internetový obchod Bolf má úžasný výber farieb, strihov a modelov, nech už hľadáte akýkoľvek štýl! Kliknite sem a môžete nakupovať kvalitné pánske tepláky za fantastické ceny: https://bolf.sk/slo_m_Panska-moda_Panske-nohavice_Teplaky-3424.html

Komerčný článok

Ohodnoť