Online hry sú skvelá možnosť ako sa zahrať priamo v prehliadači vášho počítača. Nech už ste kdekoľvek – doma alebo v práci. Žiadne nakupovanie drahých herných titulov, zdĺhavé inštalácie a hardvérová náročnosť. Jednoducho si stačí vybrať zo stoviek možností online a hrať môžete okamžite. Nie je to ako si vyrobiť niečo z papiera. My sme sa pozreli na tie online hry, ktoré na Slovensku hráme najradšej. Poznáte ich všetky?

10 bezplatných hier, ktoré radi hráme na Slovensku

10 bezplatných hier, ktoré radi hráme na Slovensku

Mahjongg Dimensions
Obľúbená logická hra, kde máte za úlohu spojiť všetky kocky. Žiadny tetris ani hádanie na slepo to však nebude a pri hre musíte zapojiť hlavu oveľa viac. Skladať musíte dookola a zároveň je potrebné dávať pozor na čas, ktorý neúprosne beží.

Counter Strike 1.6
Kto by nepoznal legendu menom Counter Strike 1.6 a áno, hru si môžete zahrať aj ako online hru. K dispozícii je hranie v singleplayer, ale multiplayer móde. Môžete si zastrielať z rôznych zbraní, proti vám môžu stáť rôzne príšery alebo postavy hráčov z multiplayer módu, prípadne zombíci. Možností je viac ako dosť.

Jewel Academy
Ďalšia z obľúbených logických hier. Tentokrát, pri tejto hre, budete musieť spájať diamanty. Aby sa spojili, diamanty rovnakej farby potrebujete aspoň tri. Následne umožníte, že sa spoja a vy tak skórujete. Koniec s excelentným výsledokm to však ešte nie je. Pre čo najlepšie skóre ich potrebujete spájať v čo najväčšom počte. Aj pri tejto hre bude bežať čas, tak ho zytočne nestrácajte.

Good Game BigFarm
Ak radi budujete niečo podľa seba, tak toto virtuálne farmárčenie si obľúbite. Pri tejto strategickej hre sa staráte o farmu a popri tom plníte rôzne úlohy.

10×10
Logická hra podobná tetrisu, kde máte za úlohu ukladať na virtuálnu hraciu plochu rozdielne geometrické tvary. Všetko musí do seba zapadať. Aby ste sa v tvaroch lepšie vyznali, tieto sú rôzne farebne rozlíšené.

Bubble Penguins
Čo najskôr sa musíte zbaviť všetkých farebných guličiek. Aby sa stratili potrebujete aspoň tri guľôčky rovnakej farby. Samozrejme čím rýchlejšie a na menej ťahov sa ich zbavíte všetkým, o to lepšie bude vaše skóre.

Rally Point
Staňte sa pretekárom rýchleho rally vozidla. Pretekať budete hneď na niekoľkých tratiach a vašou úlohou je to zvládnuť za čo najlepší čas. Trúfate si na nový rekord v rally vozidle? Tak nastúpte a môžete štartovať. Ak sa radšej hráte vonku, tak môžete skúsiť vyrobiť si vlastný Hoverboard.

Winter Mahjong
Obľúbená Mahjong hra, kde spájate kamene. Stačia dva rôzne. Jedná sa o zimnú – vianočnú verziu obľúbenej hry. Ideálna hra na dlhý zimný večer.

Tingly Solitaire
Ďalšia legenda medzi online hrami je Solitaire. Túto hru hráva alebo z času na čas hrá nie jeden z nás. Úloha je jasná – poskladať karty na seba podľa hodnoty. K dispozícii je aj nastavenie obtiažnosti.

Sudoku
Pravidlá sú jednoduché. Vašou úlohou je umiestňovať čísla na prázdne pozície tak, aby sa neopakovali v riadku a vo štvorci. K dispozícii je nastavenie rôznych obťiažností a jednotlivé hry sa neustále obmieňajú, možností pre hranie je tak viac ako dosť.

Tí, ktorí majú radi rôzne kasíno hry, ale nechcú hrať o skutočné peniaze, môžu skúsiť automaty hry zdarma. Svoje obľúbené hry na hracích automatoch sú tak dostupné aj bez toho, aby ste museli hrať o skutočné peniaze. Hry sú dostupné aj pre hranie na mobilných telefónoch.

10 bezplatných hier, ktoré radi hráme na Slovensku 5.00/5 Hlasov: 3