Niekedy sa nám podarí našetriť väčšiu čiastku peňazí a zisťujeme, že už máme naozaj všetko. Stále nás však šťuchá nutkanie, zhmotniť si svoje ťažko zarobené peniaze a dopriať si akýsi luxus. Tým pravým potešením sa pre vás môže stať vaša nová inteligentná domácnosť.

Neviete ako spoľahlivo investovať svoje peniaze? Inteligentná domácnosť je riešením

Neviete ako spoľahlivo investovať svoje peniaze? Inteligentná domácnosť je riešením (Foto: PR)

Inteligentná domácnosť je pre každého

Nemusíte byť práve „v balíku“, aby ste si mohli takýto luxus dovoliť. Alebo radšej inak. Nebavme sa o luxuse, ale o perfektnom komfortne. Ak raz okúsite výhody, ktoré inteligentná domácnosť ponúka, nebudete z nich už chcieť upustiť. Je to niečo, čo sa okamžite stane súčasťou vášho života. Všetko bude oveľa jednoduchšie, prehľadnejšie, v neposlednom rade aj modernejšie.

Čo to vlastne je tá inteligentná domácnosť?

Úplne zjednodušene povedané – je to domácnosť na jeden gombík. Potrebujete zatiahnuť rolety? Stlačte gombík. Prajete si zapnúť hudbu? Stlačte gombík. Túžite po intímnej atmosfére? Vypnite svetlo iba pomocou ovládača. Už nemusíte vstávať. Váš domov začne slúžiť konečne vám.

Len si to predstavte. Brána sa otvorí sama pomocou senzoru a kým si vypijete svoju poludňajšiu kávu, automatická závlaha vo vašej záhradke poleje trávnik vždy v stanovenom čase. Ani nemusíte byť práve doma. Nehovoriac o výhodách bezpečnostného systému. Nainštalovaním kamier a senzorov si môžete byť istí, že žiadny nepozvaný hosť nemá šancu poškodiť alebo odcudziť váš majetok, no v prvom rade ohroziť vás a vašu rodinu.

Do inteligentnej domácnosti patria aj protipožiarne a protipovodňové systémy, ktoré pohotovo reagujú v prípade, že zachytia dym alebo unikajúcu vodu. Je to veľkým plus najmä vtedy, pokiaľ ste mimo domova alebo nebodaj vzdialení na zaslúženej dovolenke. Máte tak istotu, že váš domov je naozaj v dobrých rukách a majetok, ktorý ste dlhé roky nazhromažďovali a zveľaďovali, je v bezpečí.

Majte pod kontrolou svoje výdavky

Vďaka inteligentnej domácnosti budete presne vedieť, akú spotrebu máte mesačne a navzájom tieto výdavky viete porovnávať s predošlými mesiacmi. Dokonalý prehľad a účtovníctvo. Zjednodušte si život najviac ako je to možné, pretože starosti číhajú na každom kroku. So svojou inteligentnou domácnosťou sa ale môžete cítiť bezpečne. Všetko je perfektne riadené a zároveň zariadené tak, aby slovo „domov“ nebolo len klišé, ale skutočný pocit pohodlia a bezstarostnosti.

Text:PR

Ohodnoť