Časté sneženie dokáže zaskočiť nielen cestárov, ale aj vodičov, ktorí sa ráno ponáhľajú do práce. Aby však mohli odísť, potrebujú odstrániť veľkú snehovú pokrývku, ktorá počas noci napadla na auto.

Ako sa vyhnúť dlhému nahrievaniu auta v zimných mesiacoch?

Ako sa vyhnúť dlhému nahrievaniu auta v zimných mesiacoch? (Foto: pandora-alarm.sk)

Ak sa ale chcete vyhnúť odhŕňaniu snehovej pokrývky a chcete mať auto vyhriate skôr, ako do neho nastúpite, máme pre vás tip, ako na to.

Nezávislé kúrenie – spása pre všetkých lenivých vodičov

Nezávislé kúrenie dokáže mnohým lenivým vodičov pomôcť počas zimy. Títo vodiči sa vyhnú akémukoľvek odhŕňaniu snehovej pokrývky na prednom a zadnom skle. Inštaláciou funkčného nezávislého kúrenia sa vyhnete zbytočnému zdržaniu v skorých ranných hodinách cestou do práce.
Pomocou jedného tlačidla zapnete na diaľku kúrenie a keď prídete do auta, auto už bude vyhriate a na prednom skle už nebude žiadna námraza a sneh.

Vďaka nezávislému kúreniu budete mať v interiéri auta príjemný vzduch, takže žiadne sedenie v hrubej zimnej bunde a v rukaviciach vám nebude hroziť.
Nezávislé kúrenie je vynikajúca pomôcka najmä počas silných mrazov. Zatiaľ, čo sa vy budete chystať do práce, vaše auto sa bude nahrievať. Keď prídete k autu, auto už bude vyhriate a po snehovej pokrývke nebude ani stopy.

Žiadne pomôcky na odstraňovanie snehovej pokrývky

Keď sa rozhodnete pre nezávislé kúrenie, nepotrebujete žiadne fólie na predné sklo, škrabky a metličky. Nepotrebujete vôbec nič. Keďže sa vaše auto bude vyhrievať, snehová pokrývka zo skiel, kapoty a strechy sa roztopí.

Ak máte obavy, že keď si zapnete nezávislé kúrenie pomocou funkcie diaľkového štartu, bude bezpečnosť vášho auta ohrozená, kúpte si lepšie zabezpečenie auta proti krádeži. Potom sa už nebudete musieť báť odcudzenia vášho auta.

Spoľahnite sa na nezávislé kúrenie a uvidíte, že zimné obdobie zvládnete bez zbytočného zdržiavania sa odhŕňaním snehovej pokrývky z vášho automobilu. Nezávislé kúrenie je praktická pomôcka, ktorú využije každý vodič.

Text:PR

Ako sa vyhnúť dlhému nahrievaniu auta v zimných mesiacoch? 5.00/5 Hlasov: 2