Jedna ľudová „múdrosť“ hovorí: „Máš ho malého? Nezúfaj, daj ho do úľa a zabúchaj.“ Nuž, určite by to pomohlo. Aspoň nachvíľu, len je otázne, či by takéto zväčšenie penisu chcel niekto skúsiť. Ak nie ste spokojný so svojím prirodzením, určite ste hľadali spôsoby, ktoré by vám s týmto problémom pomohli. Niektoré z nich sú neúspešné, pri niektorých je výsledok otázny a potom existujú naozaj účinné spôsoby, ktoré vám pomôžu zväčšiť vaše prirodzenie.

Tabletky nie sú cesta
Takmer so stopercentnou istotou ste ako na prvú radu narazili na tabletky. Prečo? Pretože na každej druhej stránke na vás vyskočí reklama, ktorá vám sľubuje zväčšenie penisu o 8 cm už po dvoch týždňoch užívania týchto magických piluliek. Lenže si musíte uvedomiť, že to je fyzicky nemožné, aby vám ktorákoľvek časť tela narástla čo i len o 2 cm za dva týždne či mesiac. Preto sú tieto tabletky podvod a ak nechcete zhltnúť návnadu aj s navijakom, vyhnite sa im.

A čo cviky či operácia?
Ďalším návodom, ktorý vám internet vypľuje na otázku „ako zväčšiť penis“, sú rôzne cvičenia – so závažiami, bez nich, odborné, menej odborné. Teoreticky môžete dosiahnuť určitý úspech, ale museli by ste cvičiť denno denne niekoľko desiatok minút minimálne polroka. Navyše je riziko, že pri neodborných cvikoch si môžete poškodiť tkanivo vo vašom mužstve. Operácia je istejšia, tam je takmer stoperentná istota, že sa zobudíte s väčším prirodzením, problémom však je, že tento zákrok je veľmi bolestivý a vedľajším „účinkom“ môže byť erektilná dysfunkcia.

Expander, ktorý pomáha
Ako najúspešnejšia a najmenej riziková možnosť sa javí expander na penis Phallosan Forte. Ide v podstate o nástavec na prirodzenie, ktorý svojím tlakom pôsobí na penis a tým ho predlžuje. Ale ani od tohto spôsobu nemôžete čakať okamžité zázraky – lekárska štúdia ukázala, že po 6 mesiacoch používania počas 5 dní týždenne (cca 5 hodín denne) sa priemerne zväčšil penis testovanej vzorke o 2,9 cm pri erekcii a o 3,6 cm v pokojnom stave. Takže jediné, čo potrebujete, aby ste uspeli, je expander a trpezlivosť.

Text: PR, foto: ilustračné (flickr.com)

Ako si zväčšiť penis 5.00/5 Hlasov: 1