Sex privát, dve slová, ktoré sú každému veľmi dobre známe. Hoci mnoho ľudí, ich často v bežnej konverzácií nepoužíva, ba priam ich nepoužívajú vôbec. Je to niečo ako tabu. Ľudia o tom ešte stále nechcú hovoriť. A ja som patril rozhodne medzi nich. Nebol som zástancom toho, aby som sa k niečomu takému uchýlil a nechápal som ľudí, čo niečo také robia. Mal som svoju myšlienku, svoj názor. Lenže časy sa menia, človek má svoje potreby a jednoducho niekedy to inak nejde. Tiež som sa ocitol na rozhraní toho, či tomu podľahnúť, alebo nie. Pravdu povediac, stále sa ešte rozhodujem. Skúsil som sa opýtať najlepšieho kamaráta, ktorý už niečo také vyskúšal a nehodlá sa toho vzdať. Jeho odpoveď bola jasná. Vraj nemám nad tým rozmýšľať a ísť do toho. Lenže to nie je také ľahké. Hoci moja túžba po sexe bola neohraničiteľná, stále ma niečo držalo pevne pri zemi. Viem, že tú ženu nútiť nebudem a to čo robí, robí preto lebo chce, ale stále ma zmáhal zlý pocit. Tak som sa vydal do prieskumu. Prieskumu toho, prečo to skúsiť a prečo nie? Dokonca som si obvolal aj niekoľko sex privátov, kde som sa na nejaké veci opýtal. A tu vám rozpíšem svoj rozbor.

Sex privát – áno alebo nie?

Ako prvé som začal vyhľadávať dôvody prečo nie. Bolo mi to samozrejme srdcu blízke. Hoci som túžil po krásnej rozkoši z neznámou mladou ženou.
Hneď mojim prvým proti bolo, že za to musím samozrejme zaplatiť. Lenže vlastne akú službu dostane človek zdarma?

Druhým najväčším negatívom bolo to, že sa o tom môže niekto dozvedieť. Bál som sa toho, ako by na to reagovali ľudia. Určite by to neprijali dobre.
Tretím dôvodom prečo to neskúsiť, bol vlastne iba obyčajný strach.

Ďalším teda už štvrtým dôvodom… tu som sa musel zamyslieť, vlastne to ani žiadny ďalší dôvod prečo to neskúsiť nemá. Vlastne to nemá žiadny dôvod. Všetko je to iba v mojej hlave. Strach s toho. Všetko je to vo mne. Som predsa slobodný mladý muž, môžem si robiť čo chcem. A nikto sa o tom nemusí dozvedieť.

Tak som teda z radosťou a trochu väčšou chuťou prešiel do dôvodov, prečo do toho ísť.

Rozhodne tam patril prvý najpodstatnejší dôvod, sexuálne potešenie. Bolo to niečo, čo mi už hodnú chvíľu chýba.

Patrilo tam aj to, že som si sám mohol vybrať s kým svoj nezabudnuteľný zážitok vykonám. Mohol som si vybral krásku podľa seba.

Sex privát – áno alebo nie?

Tretím dôvodom prečo ísť do sex privátu v Nitre bolo potešenie vtedy keď to potrebujem, žiadne záväzky, žiadne city, žiadne sklamanie.

Štvrtým dôvodom bola diskrétnosť, teda to som si viac menej zistil od jednotlivých žien. Každá mi sľubovala diskrétnosť a mne to nesmierne vyhovovalo.

Čiže ako sami môžete vidieť tých dôvodov prečo to skúsiť je oveľa viac a predovšetkým sú oveľa zmyselnejšie, ako tie dôvody, prečo to neskúsiť. Nad ďalšími dôvodmi som sa už ani nezamýšľal. Rozhodol som sa. Idem do toho. Užijem si potešenie, nespútaný sex, niečo nové. A verím že sa mi to zapáči. To aké to bolo a ako som to prežíval, to všetko vám opíšem v ďalšom mojom príbehu.

Text a foto: PR

Ohodnoť